MENÜ
Kurumsal

Hakkımızda

15 Yıllık Tecrübe Esra Rahşan

Esra Rahşan 1983’te Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2006 yılında mezun olduktan sonra bu konuda çeşitli kuruluşlarda görev aldı, araştırmalar yaptı, etkinliklere katıldı. 2013'ten bu yana ise kendi markası altında özgürce hafiflemenize yardımcı oluyor.

Vizyon

Kilo yönetimi ve beslenme bilincini geliştirme amacıyla çıktığımız bu yolda; bünyesinde alanında uzman diyetisyen, doktor, psikolog ve spor hocalarının barındığı, multidisipliner bir yaklaşımla farklı, yenilikçi, kaliteli ve kalıcı hizmet sunmak.

Misyon

İnsanların yaşamlarındaki beslenme sorunlarını yenilikçi, farklı, kalıcı ve özgür seçimlerle değiştirerek; aynı zamanda sosyal hayattan uzaklaştırmadan onlara yüksek motivasyon vermek. Doğru ve sağlıklı bir yol haritası çizerek, diyet sözcüğünü beslenmeyi öğrenme süreci olarak hayatlarına empoze etmek.

Ekibimiz

2006 yılında Hacettepe Üniversitesi'nden mezun oldu. 2007 yılında Üniversite Hastanesi bünyesinde kurum diyetisyenliği görevi yaptıktan sonra özel bir merkezde kilo kontrolü ve aylık çıkan bültende yazı işlerini sürdürmüştür. 2013'te Esra Rahşan Çalışkan Sağlıklı Yaşam Merkezi'ni kurdu.

Esra Rahşan Çalışkan

2016 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun oldu. Özel bir spor merkezinde ve kişiye özel diyet yemekleri yapan bir şirkette çalıştıktan sonra Mayıs 2018 tarihinde ekibimize katıldı.

Sevde Sinem Tandoğan

Mart 2019'dan beri ekibimizde yer almaktadır.

Yeliz Çalışkan